O nás

 

Vítáme Vás na našich stránkách

Společnost APPA agentura, s.r.o. vznikla v roce 2005 původně jako agentura zabývající se kulturní, reklamní činností, pořádáním kulturních a sportovních akcí, dalším segmentem společnosti je ekonomická činnost. Postupem času se činnost agentury měnila především v návaznosti na změny hodnotového žebříčku majitele společnosti, a to až do dnešní podoby. Sám majitel agentury prošel za patnáct let v rámci celoživotního studia nejprve bakalářským studiem v oblasti řízení podniků (marketing, managemet, lidské zdroje, tvorba podnikatelského plánu, analýz a legislativa). Následně vystudoval magisterské stadium v oboru sociální práce a úspěšně v tomto oboru absolvoval rigorózní řízení a získal titul PhDr. Krom toho absolvoval řadu odborných kurzů – v oblasti marketingu, managementu, v oblasti sociálních služeb, kurz Lektor dalšího vzdělávání včetně autorizované profesní zkoušky.

Dnes APPA agentura, s.r.o. nabízí své služby ve čtyřech základních oblastech, a to koučink, terapie duševního zdraví a psychohygieny, vzdělávání, akce pro seniory a ekonomická činnost.

Veškerá činnost agentury je opřena nejen o vědomosti získané studiem, ale dbáme především na to, aby všichni naši pracovníci i osoby spolupracující a přednášející měli osobní zkušenosti z praxe. Své spolupracovníky si velmi pečlivě vybíráme s přihlédnutím na jejich morální kredit a hodnoty, které uznávají.  Jsme si všichni vědomi potřeby empatie ze strany každého, kdo pracuje pod hlavičkou APPA agentury. V případě, že i Vy jako další z mnoha našich spokojených klientů s námi budete v budoucnu spolupracovat, pak se na naši spolupráci upřímně těšíme.

Za celý tým APPA agentury,s.r.o.

„S námi to jde zvládnout lépe.“

Bc.et PhDr. Jaromír Štěpánek – majitel a jednatel