Terapie duševního zdraví a koučink

Neslibujeme rychlé recepty na štěstí ani neudílíme univerzální rady. Každý člověk je jedinečný a dostane-li podporu, sám se nejlépe rozhodne, co je pro něj správné. Není to vždy jednoduché, někdy to může trvat delší dobu. Přesto víme, že to je způsob, který vede k trvalým změnám v životě, k lepšímu sebepoznání a porozumění. Naše osobní zkušenosti nás utvrzují v tom, že to je jedinečná cesta, která vede k cíli.

Terapie duševního zraví a koučink

Koučink pomáhá objevit a maximálně využít vlastní potenciál. Koučováním lze řešit téma z pracovní i osobní oblasti klienta. Cílem kouče je rozklíčovat příčiny vašich problémů a společně pracovat na jejich odstranění. Kouč klientovi neradí, nic neurčuje ani neschvaluje, nic mu nepodsouvá ani ho nikam nesměřuje.

Na rozdíl od terapeuta je kouč spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje. Oproti psychoterapii se při koučinku konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Terapeut nabízí hluboké porozumění situacím, se kterými se klient v životě potýká. Přistupuje ke klientovi s respektem a důvěrou, nesoudí ani nehodnotí. Terapeutické poradenství přináší výsledky, pokud probíhá jednou týdně, maximálně jednou za čtrnáct dní.

Na koučinkové či duševní terapii je klient vždy sám s koučem/ terapeutem, veškeré informace považuje kouč/terapeut za přísně důvěrné. Sezení trvá minimálně 60 minut.

V případě, že klientův stav může souviset se ztrátou zaměstnání, je evidován na ÚP, je zdravotně handicapovaný, je příjemce invalidního důchodu, je senior, pracuje ve zdravotnictví či sociálních službách, nebo prokáže aktuální akutní stav hmotné nouze je možné částku snížit až na 500,-Kč za jednu hodinu terapeutického sezení.

STORNO PODMÍNKY: Pokud sezení zruší klient více než 2 dny předem, neúčtujeme storno poplatky a nabídneme mu vždy náhradní termín.