APPA agentura, s.r.o.

Koučink a psychoterapie

Neslibujeme rychlé recepty na štěstí ani neudílíme univerzální rady. Každý člověk je jedinečný a dostane-li podporu, sám se nejlépe rozhodne, co je pro něj správné. Není to vždy jednoduché, někdy to může trvat delší dobu. Přesto víme, že to je způsob, který vede k trvalým změnám v životě, k lepšímu sebepoznání a porozumění. Naše osobní zkušenosti nás utvrzují v tom, že to je jedinečná cesta, která vede k cíli.

Koučink a psychoterapie

Koučink pomáhá objevit a maximálně využít vlastní potenciál. Koučováním lze řešit téma z pracovní i osobní oblasti klienta. Cílem kouče je rozklíčovat příčiny vašich problémů a společně pracovat na jejich odstranění. Kouč klientovi neradí, nic neurčuje ani neschvaluje, nic mu nepodsouvá ani ho nikam nesměřuje.

Na rozdíl od terapeuta je kouč spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje. Oproti psychoterapii se při koučinku konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Terapeut nabízí hluboké porozumění situacím, se kterými se klient v životě potýká. Přistupuje ke klientovi s respektem a důvěrou, nesoudí ani nehodnotí. Terapeutické poradenství přináší výsledky, pokud probíhá jednou týdně, maximálně jednou za čtrnáct dní.

Na koučinkové či psychoterapické konzultaci je klient vždy sám s koučem/ terapeutem, veškeré informace považuje kouč/terapeut za přísně důvěrné. Sezení trvá minimálně 60 minut. Cena sezení se účtuje za hodinu a je 1250,- Kč/hod./koučink a 1250,-Kč/hod./terapie.

STORNO PODMÍNKY: Pokud sezení zruší klient více než 2 dny předem, neúčtujeme storno poplatky a nabídneme mu vždy náhradní termín.

Tyto služby poskytujeme v Pardubicích a okolí , online formou řízeného hovoru (lze i videohovor) po celé ČR.